ביטוח משכנתא השוואת מחירים השווה ביטוחים
ביטוח רכב ביטוח לנהג צעיר

ביטוח לנהג צעיר

ביטוח נהג צעיריש כיום בעולם ביטוחי הרכב והרישיונות בכלל, מספר הגדרות שמסדרות את הנהגים על פי היררכיה מאוד ברורה, כאשר כל מעמד מוגדר בצורה אחרת על פי הדרך שבה הוא מבטח את הרכב, וכמובן גם האכיפה כפליו היא שונה. נהג עם ותק גדול מאוד, ללא עבירות קודמות, יקבל יחס יותר טוב מאשר נהג חדש עם עבירות תנועה מרובות. מבחינת ביטוח, יש לדעת מהו ההבדל בין ביטוח נהג חדש ובין ביטוח לנהג צעיר, מבחינת ההגדרות של החוק, ומבחינת פוליסת הביטוח שיש לשלם על הרכב שבו הנהג משתמש.

ההבדל בין ביטוח לנהג צעיר ובין ביטוח נהג חדש

על פי החוק במדינת ישראל, נהג חדש הוא מי שעדיין לא מחזיק ברישיון נהיגה בתוקף לפחות שנתיים, ונהג צעיר הוא כל מי שגילו אינו עולה על 24 שנים ביום קבלת הרישיון. נהג חדש לא חייב להיות גם נהג צעיר, משום שיש מי שעושים את הרישיון בגילאים מאוחרים יותר, אך נהג צעיר הוא בהכרח גם נהג חדש, ולכן ההבדל בפוליסות הביטוח הן שונות. נהגים צעירים וחדשים מועדים יותר לביצות תאונות, ולכן פוליסות הביטוח שלהם יקרות יותר.

חברות הביטוח והסטטיסטיקה

חברות הביטוח פועלות על פי סטטיסטיקה, ויודעות לומר כי ביטוח לנהג צעיר חייב להיות יותר גבוה, משום שנהגים צעירים מועדים יותר לביצוע עבירות תנועה, קלות כקשות, כולל תאונת דרכים הכוללות הפעלת פוליסת הביטוח. לכל חברת ביטוח חשוב מאוד לא להפסיד את הכספים משום שנהגים צעירים ולא זהירים מפעילים חדשות לבקרים את הפוליסה, היא גובה מחיר אחר, וגבוה יותר כאשר מדובר בפוליסת ביטוח לנהג צעיר. לאחר גיל 24 יכול הנהג הצעיר להשאיר את המעמד הזה מאחוריו, ולשלם פחות על הביטוח.

סקר שוק של ביטוח לנהג צעיר

חברות הביטוח נמצאות כל הזמן במצב של תחרות שוק חופשי, והמטרה שלה היא להשיג כמה שיותר לקוחות. כאשר אנו מבקשים לרכוש ביטוח לנהג צעיר, השאיפה היא להשיג את הדיל הטוב ביותר ולקבל את הפוליסה המשתלמת ביותר עבורנו. יש חברות ביטוח שמשלבות את הביטוח החובה עם ביטוח לנהג צעיר, ביחד עם הביטוח המקיף, ומי שרוצה לעשות את כל הביטוחים באותה החברה, יכול אולי לקבל הצעות טובות יותר, למרות שאין חובה לבטח את כל הביטוחים באותה החברה.

הכי חשוב – לנהוג בזהירות

לא תמיד משנה מהו המחיר של ביטוח לנהג צעיר, אלא מה שחשוב זה הבטיחות בדרכים. הביטוח הוא רק כלי הגנתי לכל מקרה שלא יקרה. כאן המקום להזהיר בנהיגה על הכבישים ולחזור הביתה בשלום.

קבל הצעה לביטוח


מחשבון משכנתא

 
סכום ההלוואה
ריבית שנתית %
מספר השנים Years
 
מספר תשלומים
תשלום חודשי

הצעת מחיר לביטוח חיים