ביטוח משכנתא השוואת מחירים השווה ביטוחים
ביטוחים ביטוחים נוספים

ביטוח לרכב חדש

ביטוח רכב חדשאחד החלומות הגדולים ביותר של כולנו היא לקנות רכב חדש כמו שאנו רוצים, וחלקנו אף חולמים על זה לאורך זמן רב. ביום שאנו מצליחים למצוא את מקורות המימון, אנו מגיעים לסוכנות הרכב שאותו אנו רוצים ומבצעים את אחת הרכישות המשמעותית ביותר עבורנו. אך כאן לא מסתיים הסיפור, משום שצדקו מי שאמרו כי ההוצאה על הרכב היא הקטנה יותר, והגדולה יותר היא לשלם על ביטוח לרכב. מדובר בסכומי כסף יחסית גדולים ומשמעותיים לא פחות, היוצאים מכיסינו באופן שוטף.

הגדול קובע מחיר ביטוח לרכב

ביטוח לרכב ניתן לעשות בכל חברת ביטוח ואצל כל סוכן ביטוח שמציע זאת, וכל אחד מציע את הסכומים שנראים לו כנכונים לקביעת מחירי ביטוח לרכב. לכל רכב יש את הנתונים שלו, ולכל נתון יש את התעריף שלו בביטוח. ככל שנפח המנוע של הרכב הוא גדול יותר, כך הבעלים של הרכב ישלם את הביטוח לרכב בסכום גבוה יותר. הנתון הזה אמור להחזיר את המחשבה לגבי רכישת רכב גדול עם נפח מנוע רציני. כאשר נכנס הפרמטר של נפח המנוע לסיפור, משתנה תמונת המצב.

השוואת מחירים של ביטוח לרכב

לפני רכישת פוליסה של ביטוח לרכב, כדאי מאוד לעשות סקר שוק. השוואת מחירים בין חברות הביטוח השונות יכולה לחסוך לכל אחד מאיתנו עד לכדי כמה מאות של שקלים בכל שנה. עולם ביטוחי הרכב נמצא כבר מספר שנים בשוק חופשי שבו יש תחרות גדולה מאוד בין חברות הביטוח השונות, ולכן לנו כלקוחות יש את כל האפשרויות לקבל אלינו את המידע הנדרש בכדי להחליט היכן אנו רוכשים פוליסת ביטוח.

האינטרנט ככלי להשוואת מחירים

היום האינטרנט הוא אחד הכלים החשובים ביותר לצרכנים, משום שניתן בעזרתו לקבל מידע רב ככל האפשר בלחיצת כפתור. ברגע שאנו רוצים להשוות מחירי ביטוח לרכב אצל מספר חברות, כל מה שאנו צריכם לעשות זה להיכנס לאתרים של השוואות מחירים, להכניס את הנתונים שמבקשים מאיתנו ונציגי החברות השונות יחזרו אלינו עם הצעות מחיר אטרקטיביות במיוחד.

איזה ביטוח לרכב צריך

קודם כל, ביטוח חובה צריך לעשות, ואם מוצאים עסקה טובה, יש ללכת עליה. מעבר לכך, כל חברת ביטוח גם מציעה ביטוח מקיף וביטוח צד ג' כחלק מן העסקה, ולמרות שאנו לא מחויבים לרכוש את הביטוחים האחרים, או לרכוש את כולם באותה חברת הביטוח, עדיין כדאי להשוות את המחירים ולראות האם זה כדאי או שמא לא.

קבל הצעה לביטוח


מחשבון משכנתא

 
סכום ההלוואה
ריבית שנתית %
מספר השנים Years
 
מספר תשלומים
תשלום חודשי

הצעת מחיר לביטוח חיים