ביטוח משכנתא השוואת מחירים השווה ביטוחים
ביטוח רכב ביטוח חובה לאופנועים

השוואת ביטוח חובה לאופנועים

ביטוח חובה לאופנועכיום כל כלי רכב במדינת ישראל מחויב על פי חוק להיות עם פוליסת ביטוח חובה. מדובר על כל כלי רכב מעל נפח מנוע מסוים, וביטוח החובה חל על משאיות, מכוניות ואופנועים כאחד. לכל סוג רכב אחר יש תעריפי ביטוח שונים, והאירוניה היא שלאופנועים, שהם כלי הרכב הקטנים ביותר, יש דווקא תעריפי ביטוח חובה גבוהים מאוד. הדבר מאתגר עוד יותר בעלי אופנועים במהלכים של השוואת ביטוח חובה לאופנועים. אותה השוואת ביטוח חובה לאופנועים היא עניין שיכול להבדיל בין מי שרכש פוליסה זולה יותר ובין מי שנאלץ לשלם הרבה מאוד.

הממשלה ותעריפי הביטוח

השוואת ביטוח חובה לאופנועים היא עניין מאוד בוער בישראל בתקופה האחרונה, והכוונה היא לנסות ולהוריד את תעריפי ביטוח החובה באופן גורף, על מנת שניתן יהיה להמשיך ולרכב על אופנועים וקטנועים ללא כל בעיה. הנושא החל להיות בוער יותר, לאחר שהוחלט כי תעריפי ביטוח החובה של אופנועים יעלה בצורה משמעותית, מה שיגרום לבעלי אופנועים וקטנועים רבים לוותר על התענוג של רכיבה על כלי רכב דו גלגלי. השוואת ביטוח חובה לאופנועים היא הדרך היחידה שכרגע ניתן בעזרתה להתמודד עם הבעיה הזו.

לגלוש באינטרנט ולמצוא עסקאות

השוואת ביטוח חובה לאופנועים יכולה להיות גם גדרך האינטרנט. לחברות ביטוח יש אתרי אינטרנט נפרדים, ובנוסך לכך ישנן אתרי אינטרנט עם שמרכזים אצלם מידע רב לגבי ביטוחי חובה של אופנועים, ומי שרוצה לעשות השוואת ביטוח חובה לאופנועים יכול בהחלו להיכנס לאינטרנט ולחפש את האתרים המדוברים. מה שיש לעשות שם הוא לשלוח בקשה להצעות מחיר לגבי ביטוח חובה לאופנועים, ונציגי החברות יחזרו לכל מי ששולח בקשה.

השוואת ביטוח חובה לאופנועים זה גם לדבר בטלפון

נציגי השירות של חברות הביטוח ישמחו תמיד לדבר עם לקוחות פוטנציאליים שמבקשים לערוך השוואת ביטוח חובה לאופנועים, משום שדיבור בצורה בלתי אמצעית, למעט הטלפון, היא דרך מאוד טובה למצוא את כל הנקודות הבעייתיות שעליהן ניתן לענות בצורה ישירה עד כמה שניתן. השוואת המחירים חייבת להיות בין חברות שמציעות גם כך מחירים נוחים יותר.

צרכנות נבונה והמחירים השונים

הצרכנות הנבונה היא חלק מן המשחק. בעלי האופנועים והקטנועים חייבים למצוא את הדרך הטובה ביותר להתמודד עם עליית המחירים של ביטוחי החובה, והביטוחים בכלל, ולכן חשוב מאוד להפגין את היכולות הצרכניות, במיוחד לאור העובדה שקהילת הרוכבים הראתה את הלויאליות הגדולה שלה במאבק. מעבר לכך, השוואת המחירים היא הצעד הבסיסי להורדת מחירים.

קבל הצעה לביטוח


מחשבון משכנתא

 
סכום ההלוואה
ריבית שנתית %
מספר השנים Years
 
מספר תשלומים
תשלום חודשי

הצעת מחיר לביטוח חיים