ביטוח משכנתא השוואת מחירים השווה ביטוחים

מהו מחשבון משכנתא

מחשבון משכנתאותכאשר אנו שומעים את המילה מחשבון משכנתא, אנו חושבים שהכוונה היא למכשיר הקטן שאנו רגילים לחשב איתו באמצעות פעולות כמו חיבור, כפל וחילוק. אך לא כך הוא הדבר. כאשר אנו מדברים על מחשבון משכנתא, הכוונה היא למשוואה שמצליחה לקחת את כל הנתונים שאנו מזינים לתוכה, הקשורים לנכס, למדדים שהמשכנתא צמודה אליהם, לשנות ההחזר, והתוצאה נותנת לנו את האינדיקציה לגבי איכות וטיב ההלוואה מכל מלווה שהוא. ישנם מספר מלווים בשוק, כל בנק שמעניק גם את השירות הזה, ובאמצעות המחשבון אנו יכולים לדעת היכן כדאי יותר לקחת את המשכנתא.

החשיבות של מחשבון משכנתאות

משכנתא היא ללא ספק אחת ההתחייבויות הרציניות ביותר שכל אחד מאינו יעשה אי פעם בחייו. מדובר בהלוואה מאוד גדולה של כמה מאות אלפי שקלים, בממוצע, עם תקופת החזר שיכולה להגיע עד ל-20 ואף 25 שנה, ולכן אנו צריכים לדעת היכן לקחת את המשכנתא. אם אנו לוקחים הלוואה לזמן כל כך ארוך, אנו בטוחים שיש לנו גם ריבית שנצטרך להחזיר, וכל מחשבון משכנתאות יכול לחשב לנו גם כמה ריבית נחזיר לכל מלווה שהוא.

מחשבון משכנתא שיבקש נתונים לא מוכרים

כל מחשבון משכנתאות יכול לבקש נתונים כאלו, שהוא מתוכנת אליהם, על מנת שניתן יהיה להגיע לתוצאה הטובה ביותר. ישנם סוגים של מחשבוני משכנתא שיבקשו נתונים שאנו לא בהכרח מכירים, כמו מדדים שונים, וכאן מגיע החלק של ההתייעצות. מחשבון  מטבעו לא נועד להחליף את ההתייעצות עם מומחה למשכנתאות, אך בהחלט יכול לתת את האינדיקציה הטובה ביותר. מעבר לכך, התייעצות עם מומחה, או אדם שמבין בנושא, יכול להסביר חלק מן המונחים הלא ברורים של עולם הבנקאות, מה שייתן תמונה ברורה יותר.

תוצאות יכולות גם להשתנות עם הזמן

מחשבון  יכול להראות תוצאה מסוימת לאחר שהזנו נתונים מסוימים במשוואה, אך המחשבון לא יראה את כל הנתונים, אלא ייתן לנו תוצאה שבהחלט יכולה להשתנות. המחשבון הוא בסך הכל כלי לסקר שוק בין המלווים, וכל מחשבון משכנתא יראה לנו את התוצאות של המלווה שלו. אם הבנק מכיר אותנו, ואם הבנק סומך עלינו, יועץ מטעמו יוכל להסביר לנו שנתונים חיוביים אף יותר יהיו לטובתנו במקרה הזה.

חשוב לדעת להשתמש במחשבון

מכיוון שאנו מדברים על התחייבות לזמן ארוך, כדאי מאוד ללמוד כיצד משתמשים במחשבון משכנתא. למחשבון יש את היכולת לצייר תמונה ברורה יותר לגבי טיב ההתחייבות ולכן השאלה כאן היא היכן ללוות את הכסף.

קבלת הצעת מחיר לביטוח המשכנתא ממספר חברות יכולה להיות דרך טובה להוזיל את ההחזרים החודשיים, השווה כעת עלות ביטוח המשכנתא וחסוך!

קבל הצעה לביטוח


מחשבון משכנתא

 
סכום ההלוואה
ריבית שנתית %
מספר השנים Years
 
מספר תשלומים
תשלום חודשי

הצעת מחיר לביטוח חיים