ביטוח משכנתא השוואת מחירים השווה ביטוחים
חברות ביטוח  מגדל חברה לביטוח

מגדל חברה לביטוח

ביטוח רפואיכאשר מדברים על חברת ביטוח טובה וגדולה, רבים חושבים על מגדל חברה לביטוח. מדובר באחת מחברות הביטוח הגדולות ביותר במשק הישראלי, שכן זוהי חברה המשרתת מעל ל-1,000,000 לקוחות בכל תחומי הביטוחים והשירותים הפיננסיים. השוק הישראלי רווי בחברות ביטוח שמבקשות להציע את מגוון השירותים שלהן לכל הלקוחות הקיימים וכמובן שגם לכל הלקוחות הפוטנציאליים. ואם חברת ביטוח כמו מגדל חברה לביטוח מצליחה לדווח מספר שנים ברציפות על רווחי שיא בפעילויות הפיננסיות השונות שלה, הדבר יכול להעיד על טיבה של החברה.

חברה עסקית וכלכלית לכל דבר

חברות הביטוח מציעות לנו את השירותים הפיננסיים הייחודיים לנו, והן מציעות מענה לכל לקוח שמבקש זאת. למרות הכל, מדובר עדיין בחברות עסקיות שצריכות גם להרוויח מן הפעילויות הללו, וכל חברת ביטוח יכולה לתת את מגוון השירותים, אך כחברה עסקית היא גם צריכה להוכיח, הן ללקוחות שלה והן לבעלי המניות שלה בבורסה, כי מדובר בחברה מאוד רווחית. מגדל חברה לביטוח היא חברה כזו. כבר מספר שנים ברציפות היא מראה על עליות משמעותיות ברווחים, ומדובר גם על הכנסות מצד הלקוחות.

המגוון של הביטוחים

מגדל חברה לביטוח מציעה ביטוחים לכל הסוגים. ישנם ביטוחי חובה שהלקוחות של החברה רוכשים אצלה, כמו ביטוחי חובה לרכב או ביטוחים לדירה, ביטוח משכנתאביטוחי חיים וכיוצא בזה, ומעבר לכך, ישנם גם ביטוחים שאינם רק מתמקדים בלקוחות הפרטיים, אלא מתייחסים גם ללקוחות עסקיים, וכאן מדובר על עסקים בגדלים שונים, החל מעסקים קטנים מאוד וכלה בחברות שמבקשות לבטח את עצמן אצל מגדל חברה לביטוח. המגוון של הלקוחות נותן לחברה הזו את היכולת לשלוט בתחומי חיים רבים, ולהכשיר אנשי מקצוע מתאימים לכל נושא ועניין הנדרשים לכך.

אנשי מקצוע ייחודיים

לאורך השנים קמו ועלו להם צרכים ייחודים לכל אוכלוסייה שעלה גם הצורך לטפל בהם בצורה מדויקת. לשם כך הוכשרו במהלך הזמן עוד ועוד אנשים שמסוגלים לתת את המענה הנכון והמתאים ביותר לכל מי שרוצה וצריך את זה, ואנשי החברה יכולים ואף מוכנים לעזור בכל תחום, בין אם מדובר בנושא פנסיוני של אדם פרטי ובין אם מדובר בעניין ביטוחי של חברות גדולות במשק. מגדל חברה לביטוח מצליחה להיות אמינה לכל הלקוחות שלה במידה הראויה.

השוואת מחירים

אחד הפרמטרים הטובים ביותר כיום לבדיקת טיב החברות הוא השוואת מחירים. לכל חברה יכולים להיות מחירים שונים לכל תחום ועניין. לכן חשוב מאוד לבדוק תמיד מהם המחירים המתאימים לכל לקוח. מגדל חברה לביטוח מוכנה לעמוד תמיד במבחן השוואת המחירים, לצד מדד איכות השירות.

קבל הצעה לביטוח


מחשבון משכנתא

 
סכום ההלוואה
ריבית שנתית %
מספר השנים Years
 
מספר תשלומים
תשלום חודשי

הצעת מחיר לביטוח חיים