ביטוח משכנתא השוואת מחירים השווה ביטוחים
חברות ביטוח  חברת הביטוח מנורה

חברת ביטוח מנורה

מנורה חברה לביטוחבאם אנו מבקשים לעצמנו חברת ביטוח טובה ואמינה, אחד הפרמטרים החשובים ביותר שיכולים להיות לנו בתחום הוא הוותק. חברות ביטוח ותיקות בשוק בהחלט מעידות על טיב איכותי שמצליח להחזיק אותן לאורך כל כך הרבה שנים. זו אחת האינדיקציות שמעידות על חברת ביטוח מנורה, שהוקמה בשנת 1935, ומאז היא מתפקדת כחברה איכותית ששומרת על מעמדה הגבוה גם באיכות השירות והן במחירים האטרקטיביים שלה לאורך השנים. ללא ספק, עניין הוותק יכול מאוד להשפיע על כל ההתנהלות שלנו מול חברות הביטוח, והעדיפות לא צריכה להיות תלויה אך ורק בזה, אך כן יש לראות זאת בעין יפה.

שוק הביטוח הגדול של ישראל

יש כיום חברות ביטוח רבות במדינת ישראל. חברת ביטוח מנורה היא רק אחת החברות אך היא מצליחה להחזיק מעמד בתוך כל המגוון העצום של החברות הללו. חברת ביטוח מנורה עומדת כרגע במקום החמישי מבחינת הגודל שלה כחברת ביטוח, ומבחינת תנאי שוק, מדובר על כ-10% מסך כל פרמיות הביטוח בישראל שנמצאות בידי מנורה. הדגש הוא על הנתונים הקבועים לאורך כל הזמן שבו החברה קיימת. טיב השירות ואיכות המקצועיות בהחלט נותנים את המקום להביע הערכה גדולה מאוד, במיוחד בתחום כה תחרותי כמו ענף הביטוחים.

ביטוח חיים וקרנות פנסיה

לפני מספר שנים רכשה חברת ביטוח מנורה את קרן הפנסיה הגדולה ביותר בישראל – את מבטחים, וכיום היא החברה המובילה ביותר בישראל בתחום ביטוחי הפנסיה, ועלתה למקום השלישי בענף ביטוחי החיים והפנסיה. החברה מציעה מגוון שירותים מאוד גדול לכל הלקוחות הקיימים שלה וכמובן גם תנאי כניסה מאוד טובים לכל הלקוחות הפוטנציאליים, ומכיוון שביטוח פנסיה הוא חובה במדינת ישראל, השאלה היא האם לקוחות יגיעו אליה או שמא לא.

רכישות ומיזוגים בקרב חברות הביטוח

בשנת 2007 רכשה חברת ביטוח מנורה גם את ביטוח שומרה ואת סיני, והכל כחלק מתוכנית כלכלית מאוד ברורה ומסודרת של ההצלחה הכלכלית. מדובר בענף כלכלי מאוד פופולארי ומאוד מכניס מבחינה כלכלית וחברות ביטוח רבות מבקשות לקחת חלק בשוק הזה. ללא ספק, חברת ביטוח מנורה שקיימת כבר עשרות שנים בשוק הביטוחים, מעלה לעצמה את הרף בכל פעם מחדש, כאשר היא מצליחה לשמור על כוחה ועל מקומה בשוק התחרותי הזה.

לבדוק מחירים זה חלק מהעניין

חובה עלינו כלקוחות לבדוק את המחירים. סקר שוק יראה לנו תמיד את התמונה הכללית, וכלקוחות פוטנציאליים אנו צריכים להשיג את המחירים הטובים ביותר לצרכים שלנו. לכך מוכנות כל חברות הביטוח.

חברת הביטוח מנורה כם נותנת הלוואות ומשכנתאות כמו גם מבטחת ביטוח משכנתא!

קבל הצעה לביטוח


מחשבון משכנתא

 
סכום ההלוואה
ריבית שנתית %
מספר השנים Years
 
מספר תשלומים
תשלום חודשי

הצעת מחיר לביטוח חיים