ביטוח משכנתא השוואת מחירים השווה ביטוחים
ביטוח רכב  ביטוח מקיף

מהו ביטוח מקיף לרכב

ביטוח מקיף לרכבביטוח מקיף הוא ביטוח שאינו חובה לעשותו, אך יתרונותיו הם רבים מחסרונותיו, והחשיבות הגדולה ביותר שלו היא להשלמת הכסוי על נזקים אפשריים עתידיים. אם ביטוח חובה אנו מחויבים לעשות לרכב שלנו, אז ביטוח מקיף הוא אינו חובה, וניתן בהחלט לנסוע ברכב ללא כל הפעלת ביטוח מקיף כזה או אחר. אולם, ברגע שמחשבים את היתרונות מול החסרונות, כדאי מאוד להתייעץ עם אנשים מומחים ולהבין שיש עדיפות מאוד גדולה לביטוח שמכסה כל נזק שיכול להיגרם לרכב עצמו, במידה ומתרחשת לה תאונת דרכים, או שהרכב ניזוק בצורה אחרת.

ביטוח מקיף לנזק של רכוש

ביטוח חובה מכסה במידה ויש נפגעים בתוך הרכב שביצע את התאונה. אם קורה משהו לנוסעים עצמם או לנהג, מופעלת הפוליסה, אך במידה ונגרם גם נזק לרכב עצמו, ביטוח מקיף מכסה זאת. אם הרכב נפגע כתוצאה מהתנגשות ברכב אחר, או כתוצאה מהתנגשות בעץ, קיר, וכל גוף אחר שגורם לרכב את הנזק הנלווה, הפעלה של ביטוח מקיף מכסה את הנזקים, והכל בהתאם לפוליסה שנרכשה בטרם הפגיעה עצמה.

נזקים שלא על ידי תאונה

יש גם סיבות אחרות שגורמות להפעלת ביטוח מקיף, והן לאו דווקא תאונות. הסטטיסטיקה של הפריצות לרכב ושל גניבות הרכב בישראל היא מדאיגה מעט, ויש להתייחס גם לנתון הזה כאשר חושבים על הביטוח המקיף. במידה והרכב ניזוק כתוצאה מניסיון פריצה אליו, או מהצלחת ניסיון פריצה אחיו וגניבת חלקים מן הרכב או את כל הרכב במלואו, יש את האפשרות להפעיל את הביטוח ולכסות את הנזקים, אפילו במלוא הסכום לרכישת רכב חדש.

ביטוח מקיף וביטוח צד ג

הביטוח המקיף מכסה נזקים שנגרמים לרכב עצמו וביטוח החובה מכסה נזקים לנפש ברכב עצמו, אך יש גם נספח לביטוח המקיף והוא ביטוח צד ג', ומטרתו היא לכסות הוצאות משפטיות ורפואיות לצד שלישי שיכול היה ונגרם לו נזק כתוצאה מן התאונה. מדובר בהוצאות שלא קל לעמוד בהן, במידה ויש כאלה, ולכן לכל ביטוח מקיף גם ניתן לצרף ביטוח צד ג' שישלים את כל הפוליסה עצמה ויבטח את הנהג, הרכב, ונפגעים פוטנציאליים.

להשוות את המחירים

לא חייבים לעשות את הביטוח המקיף ביחד עם ביטוח החובה וניתן בהחלט לרכוש פוליסות ביטוח שונות בחברות ביטוח שונות. המטרה כאן היא למצוא את המחיר הטוב ביותר עבור כל לקוח, ולכן במידה ועושים סקר השוואת מחירים טוב ואיכותי, ניתן לחסוך סכומי כסף משמעותיים.

קבל הצעה לביטוח


מחשבון משכנתא

 
סכום ההלוואה
ריבית שנתית %
מספר השנים Years
 
מספר תשלומים
תשלום חודשי

הצעת מחיר לביטוח חיים