ביטוח משכנתא השוואת מחירים השווה ביטוחים
ביטוח חיים מחשבון ביטוח חיים

מחשבון ביטוח חיים

מחשבון ביטוח חייםמי שעדיין לא עשה ביטוח חיים יכול לחשוב בינתיים האם כדאי או לא לעשות אחד. לכל אחד יש את השיקולים שלו, האם לעשות ביטוח חיים שכזה או שמא עדיף שלא. ההמלצה היא תמיד כן לעשות ביטוח חיים, משום שאם אנו באמת מתחשבים במשפחה שלנו ורוצים שימשיך להיות להם טוב גם לאחר המוות שלנו, ביטוח חיים יכול להיות הדבר הנוח ביותר לכל השיירים. הבעיה היא שאנו לא יודעים איזה ביטוח חיים לעשות, משום שאנו לא מבינים הרבה. לשם כך יש מחשבון ביטוח חיים, שיכול לתת את התשובות לכך.

מה הוא עושה

מחשבון ביטוח חיים מחשב כמה כסף נרוויח בכל זמן נתון, ברגע שנשקיע את הכסף שלנו בביטוח עצמו. הוא מבוסס על משוואה שיכולה לתת את כל התשובות למי שרוצה לחשוב על השקעה לטווח ארוך, בתקווה שלא יהיה צורך במיצוי ההשקעה הזו. מחשבון ביטוח חיים הוא הכלי היעיל שיכול לעזור לנו לחשב את גודל הפרמיה בכל רגע שנצטרך לפרוע את ההשקעה הזו, או יותר, נכון, המשפחה עצמה.

תנאי פוליסה שונים

יש כל מיני חברות ביטוח שמציעות כל מיני סוגים של ביטוחי חיים. לכל סוג של ביטוח חיים יש את היתרונות שלו ואת החסרונות שלו, ולכן חשוב מאוד לדעת מה נותן לנו כל סוג. תנאי הפוליסות השונות מציבים בפנינו נתונים כספיים שונים לאורך הזמן, ובעזרת מחשבון ביטוח חיים אנו יכולים לחשב את תנאי הפוליסה ואת השינויים השונים שיהיו בפרמיות, אם כך יוגדר מראש. חשוב מאוד לבדוק במספר חברות ביטוח מהי התשואה של כל ביטוח חיים ולבדוק מהו ביטוח החיים המשתלם ביותר.

לא צריך ללכת עם מחשבון ביטוח חיים בכיס

צריך לדעת שיש חשיבות מאוד גדולה למחשבון הזה, אולם כן צריך לחשוב גם על הצורך בביטוח חיים. הסיבות לעשות ביטוח חיים צריכות להיות הסיבות הנכונות, וזה בהחלט לא מצב קל, להחליט שאנו מבטחים את החיים שלנו, אולם בעזרת מחשבון ביטוח חיים נוכל לדעת עד כמה המשפחה שלנו תוכל להיות מסודרת בחיים שאחרי, כאשר אנחנו כבר לא נהיה.

השוואת המחירים חשובה מאוד

כאמור, אין מנוס מלהשוות מחירים. מדובר בתחום שפתוח כבר זמן רב יחסית לשוק החופשי והתחרות נותנת לנו כצרכנים את כל התכונות הטובות של התחרות הזו. אם נדע להשתמש באותו מחשבון ביטוח חיים נוכל לדעת כיצד ייראו החיים של בני המשפחה שלנו, במידה ואנו נעזוב את העולם הזה בטרם עת.

קבל הצעה לביטוח


מחשבון משכנתא

 
סכום ההלוואה
ריבית שנתית %
מספר השנים Years
 
מספר תשלומים
תשלום חודשי

הצעת מחיר לביטוח חיים