השוואת ביטוח חיים - מלאו טופס פשוט וקבלו הצעות ביטוח משלמות במיוחד.
ביטוח משכנתא השוואת מחירים השווה ביטוחים

למה חשוב לעשות ביטוח חיים

 השוואת מחירים בין החברות המובילות בישראליש לנו הרבה דברים בחיים שאנחנו מוציאים עליהם סכומי כסף כאלה ואחרים, ועל מרבית הדברים שאנו מוצאים עליהם את הכסף אנו עושים זאת בהבנה גדולה. לעומת זאת, יש מוצרים או שירותים שאנו לא מבינים למה אנו צריכים להוציא את הסכומים שמבקשים, כמו ביטוח חיים. אנחנו לא תמיד מבינים את החשיבות ואת המשמעות של ביטוחי החיים, משום שמדובר במוצר שלא נזכה לראות את הפירות שלו, אז למה להשקיע את הכסף. מבחינת חברות הביטוח מדובר בשאלה לגיטימית, אך יש לה הסבר מאוד הגיוני.

קידוש החיים

החיים שלנו הם יקרים מאוד, ואין דבר יותר יקר מאשר חיים של אדם. ולכן, כאשר חברות הביטוח מציעות לנו ביטוחי כזה או אחר, הן מציעות לנו את התעריף של החיים שלנו. אמנם לא אנו אלה שנזכה ליהנות מפירות הביטוח הזה, אך לא ספק מדובר בביטוח שמקש את החיים. לא תמיד נחיה, את זה אנו כבר יודעים, ולכן צריך לחשוב על היום שאחרי. ברגע שאנו מבטחים את חיים שלנו אנו יודעים שכשיבוא היום הנוראי הזה ומלאך המוות יקיש על חלוננו, נהיה בטוחים שהחיים שלנו לא בוזבזו לריק, לפחות מן הבחינה הזו.

צריך לחשוב על המשפחה

המשפחה היא אחד הדברים היקרים ביותר עבור כולנו, והשאיפה היא שהמשפחה תהיה מאוחדת ותישאר ביחד עד כמה שניתן. הבעיה היא שלא ניתן להישאר כך לנצח, ויבוא היום שבו נצטרף להיפרד מן המשפחה שלנו, או ליתר דיוק, המשפחה שלנו תצטרך להיפרד מאיתנו, וכאן מגיע תפקידו של אותו ביטוח חיים לכדי ביטוי, משום שאם עשינו ביטוח מבעוד מועד, המשפחה תוכל "ליהנות" מכסף שיופרש לה בכל חודש, ויוכל להמשיך ולמלא לה את הצרכים השוטפים שלה.

המחשבה על אחרים היא חלק מן העניין

כאשר אנו עושים ביטוח חיים אנו בעצם חושבים על אחרים. ביטוח חיים הוא ביטוח יחסית לא מתחשב בנו, משום שאנו מוצאים כסף רב לאורך כל החיים שלנו על קרן שתפתח רק ביום שאנו ניעלם מן העולם הזה. המחשבה על אחרים, מן הבחינה הזו היא מחשבה מאוד חיובית ומאוד מתחשבת, וכמובן שהיא מונעת מאהבה ברורה.

יש בהחלט חשיבות לביטוח

אי אפשר תמיד להסביר למה לעשות ביטוח חיים, כמו לנסות ולהסביר למה לחתום על תרומת איברים. יש כאן עניין של מוסר ושל רצון להמשך לקיים חיים אחרים במותנו שלנו, והבחירה שלנו היא האם לעשות זאת או שמא אין שום סיכוי שנקריב את עצמנו על מזבח הכלכלה המודרנית לטובת מציאות שלא ניהנה ממנה.

לאינפורמציה והדרכה במקרה מוות - לחץ כאן!

קבל הצעה לביטוח


מחשבון משכנתא

 
סכום ההלוואה
ריבית שנתית %
מספר השנים Years
 
מספר תשלומים
תשלום חודשי

הצעת מחיר לביטוח חיים