ביטוח משכנתא השוואת מחירים השווה ביטוחים
חברות ביטוח כלל ביטוח

כלל ביטוח

כלל חברה לביטוחשוק חברות הביטוח הוא שוק פורה ופורח, ויש חברות ביטוח רבות שמציעות את מגוון השירותים שנלווים לכל קהל הלקוחות שלהן. ענף הביטוחים הוא מגוון ביותר ויש חברות ביטוח שמתמחות בתום מסויים, לעומת חברות ביטוח אחרות, כמו כלל ביטוח, שנותנת את כלל השירותים הביטוחיים לכל הלקוחות הנמנים בשורותיה. מדובר באחת מחברות הביטוח הגדולות ביותר בענף הביטוח הישראלי, ואחת הבולטות מבחינות רבות. כלל ביטוח היא קבוצה שמנהלת גם חברות של שירותי ביטוח, גם שירותים פיננסיים נוספים, ואומדן החברה מוערך בכ-130 מיליארד שקלים, סכום נאה לכל דבר ועניין.

המיזוגים והרכישות של קבוצת כלל ביטוח

לאורך השנים התמזגו להן עוד ועוד חברות, מה שיצר מיזוג של חברות העוסקות גם בענף הביטוח, גם בענף השירותים הפיננסיים,כולל קרנות פנסיה וקרנות מחקר. השאיפה היא לצמוח ולגדול עד כמה שניתן, על מנת שקבוצת כלל ביטוח תוכל להוות את אחד הבסיסים החשובים ביותר והמשמעותיים ביותר לכל מי שמבקש לעצמו פוליסת ביטוח, פתיחת קרן פנסיה ואפילו בחירה בין שירותים פיננסיים כאלה ואחרים, כולל ייעוץ עם איש מקצוע המתמחה בתחום המדובר.

כוח האדם של כלל ביטוח

חברת כלל ביטוח מעסיקה עובדים רבים. מדובר בכוח אדם של כ-4000 עובדים ואף יותר מכך, שעובדים במסגרת קבוצת כלל ביטוח, וניתן להוסיף לכך גם כ-2000 ברוקרים שעובדים עם החברה במסגרות הפיננסיות השונות. המספרים הם עצומים, וכל האנשים הללו באים מדי יום לעבודה על מנת שכל הלקוחות של כלל ביטוח יוכלו ליהנות מכל השירותים המוצעים להם במסגרות השונות.

חלוקת הכוח של כלל ביטוח

המניות של החברה נסחרות כיום בבורסת תל אביב, והבעלות על הקבוצה מתחלקת כך: 55% מן המניות הם בבעלות קבוצת איי.די.בי, בבעלות דנקנר, 10% הם בבעלות בנק הפועלים, שהוא הבנק הגדול ביותר במדינה, ושאר 35% האחוזים הם בבעלות הציבור. מדובר על הון שעומד על יותר משלושה מיליארד שקלים רק מן המניות. היכולות הפיננסיות של החברה מציבות בפניה את כל האפשרויות להיות חברת ביטוח מאוד יעילה בתחומים רבים, וכמובן את היכולת לספק לקהל לקוחותיה את כל הצרכים האפשריים.

ההבדל בפרטים הקטנים

למרות שמדובר בחברה מאוד גדולה, קבוצה אפילו, עדיין יש על כלל את האחריות לדאוג גם ללקוחות וגם לעובדים. אם מדובר על הפרטים הקטנים אז לא ניתן להפריד ולהבדיל בין הלקוחות העסקיים ובין הלקוחות הפרטיים, בין הסוכנים ובין עובדי החברה. לכולם מגיע היחס הטוב ביותר, וכלל ביטוח עושה זאת על הצד הטוב ביותר.

בכלל חברה לביטוח תוכל למצוא ביטוחי משכנתא, ביטוחי מבנה, ביטוח רכב , ביטוחי חיים ועוד!

קבל הצעה לביטוח


מחשבון משכנתא

 
סכום ההלוואה
ריבית שנתית %
מספר השנים Years
 
מספר תשלומים
תשלום חודשי

הצעת מחיר לביטוח חיים