ביטוח משכנתא השוואת מחירים השווה ביטוחים

למה חשוב לעשות השוואת ביטוחים

הצעות מחיר לביטוחאחד הערכים המשמעותיים ביותר בעולם המודרני שלנו הוא ערך הכסף. כמעט כל דבר היום אנו יכולים ואף מוכנים להעריך בכסף, ולא משנה אם מדובר במוצר חומרי או מופשט. כיום אנו מבקשים להעריך בכסף כל דבר שקשור אלינו ואף את עצמנו אנו רוצים להעריך, על מנת שנוכל לבטח. ביטוחים זה שם המשחק, והמטרה היא לעשות השוואת ביטוחים על מנת שנוכל למצוא את המחירים הטובים ביותר עבור כל מה שחשוב לנו. ההמלצה היא תמיד לבצע השוואת מחירים בין ביטוים שונים, על מנת שנדע מהו הלך הרוחות בשוק הביטוחים.

השוואת ביטוחים והתחרות בשוק החופשי

המדיניות הכלכלית המודרנית היא מדיניות של שוק חופשי. הכוונה היא שכל מי שרוצה זאת יכול להציע את הסחורה שלו, את המוצרים השונים, ולהתחרות מבחינת מחירים בגופים השונים שמספקים את אותה סחורה. בשוק הביטוחים, לדוגמא, יש תחרות מאוד קשה על כל לקוח, ומכיוון שיש סוגי ביטוחים רבים, כל חברת ביטוח וכל סוכן ביטוח מבקש לעצמו מספר רב ככל האפשר של לקוחות. מבחינתנו הצרכנים והלקוחות הפוטנציאליים, השוואת ביטוחים היא הדרך למצוא את חברת הביטוח הטובה ביותר.

השוואת ביטוחים ערכית יותר

לא הכל תמיד סובב סביב כסף. קשה לומר זאת כאשר אנו מחפשים מחיר זול לביטוחים השונים, אך מעבר למחירים עצמם, כאשר אנו עורכים השוואת ביטוחים בין חברות הביטוח השונות, מה שאנו מחפשים זה גם איכות ואמינות בשירות. את האיכות הזו ואת האמינות שאנו מחפשים אי אפשר תמיד להחליף בכסף, משום שאנו רוצים להרגיש שמטפלים בנו בצורה טובה ונאותה, להרגיש כמו לקוחות ראויים. זהו פרמטר מאוד חשוב.

לבקש המלצות מחברים

השוואת ביטוחים היא לא רק שלנו כלפי חוץ, אלא גם ניתן לקבל עזרה חברים ומשפחה. לכל אחד מאיתנו יש מישהו שאנחנו מכירים שיש לו פוליסת ביטוח מכל סוג שהוא. מדובר בביטוחי רכב, דירה, משכנתא, חיים ועוד, וכל אחד מן המכרים הללו כנראה התנסה במספר חברות ביטוח, או שנפל דווקא על סוכן ביטוח איכותי ולא רוצה לעזוב אותו. בהשוואת הביטוחים הללו אנו רוצים לקבל המלצה על חברה טובה, על סוכן מקצועי, שנית יהיה לסמוך עליהם.

לא לשכוח להשוות מחירים

השוואת ביטוחים היא הבסיס לצרכנות נבונה. אנו לא יכלים להיות צרכנים טובים אם לא נשתמש בכלים שניתנו לנו על פי כל אמת מוסר מסחרית ועסקית שהיא. ענף הביטוחים הוא לא מונופול, ויש גופים רבים שמציעים את הפוליסות השונות. אנחנו רק צריכים לבחור.

קבל הצעה לביטוח


מחשבון משכנתא

 
סכום ההלוואה
ריבית שנתית %
מספר השנים Years
 
מספר תשלומים
תשלום חודשי

הצעת מחיר לביטוח חיים