ביטוח משכנתא השוואת מחירים השווה ביטוחים

 חברות ביטוח הגדולות והמובילות במדינה

חברות לביטוח אשר מובילות בישראל בעולםעולם הביטוחים במדינת ישראל בפרט ובעולם בכלל עולה מדי שנה, ומהווה אחוז מאוד נכבד מעוגת הכלכלה כיום. אנו מבטחים המון מותרים, חפצים, תחומים וכיוצא בזה, חלק מתוך חובה וחלק מתוך רצון לשמור על הערך שלהם, והשוק הזה כל כך גדול ומשמעותי, עד שיש מספר מכובד של חברות הפועלות בתחום ומצליח לשמור על המעמד של כולן בתוך התחרות הלא פשוטה של השוק החופשי. יש מספר סוכניות ביטוח מאוד גדולות בישראל, שחולשות על תחומי ביטוח רבים ומגוונים.

חברות ביטוח עולמיות עם סניפים בישראל

חברת AIG היא מחברות הביטוח הגדולות ביותר בכל העולם. היא פועלת בלמעלה מ-130 מדינות, כולל תחומי שיפוט שונים והיא פועלת בתחום הביטוחים והשירותים הפיננסיים כבר שנים רבות וארוכות. החברה נכנסה לפני מספר שנים לשוק הישראלי ומאז היא חלק מן המשחק.   כמוה אין הרבה, משום שמרבית החברות הן ישראליות צבריות, אך בהחלט יש מה לתת לה את הקרדיט על כך שהצליחה להיכנס גם לשוק הביטוחים הישראלי, שהוא שונה בצורה כזו או אחרת מעולם הביטוחים בחו"ל.

גם חברות מקומיות תופסות תאוצה

יש מספר רב של חברות ביטוח מקומיות שאנו מכירים, כמו איילון חברה לביטוח, הפניקס חברה לביטוח וגם אליהו חברה לביטוח,  אלו מתמחות גם בתחום הביטוח הפרטי וגם בתחום הביטוח התעשייתי. אמנם יש חברות ביטוח עם התמחויות מאוד ספציפיות, אך לכל חברות הביטוח יש נגיעה כזו או אחרת גם בתחומים האחרים. החפיפות בעולם הביטוחים הן חלק מן המשחק, וכולם מכירים את הכללים. למרות שכל חברת ביטוח מפעילה מדיניות משלה.

חברות ביטוח יכולות להוות את הבסיס הכלכלי שלנו

חברות ביטוח שאפשר בהחלט להזכיר אותן הן הראל חברה לביטוח, שהיא גם החברה השולטת בדקלה חברה לביטוח, מה שנותן לה את האפשרות להתפרש על פני יותר תחומים ולפתח מדיניות עבודה מול לקוחות בצורה נאותה יותר. כמו כן, יש עוד חברות כמו מגדל חברה לביטוח, שומרה חברה לביטוח ושירביט חברה לביטוח.

לכל חברת ביטוח יש ציבור לקוחות מאוד נאמן

אם כבר מצאנו חברת ביטוח טובה, אנו לא נוטים להחליף אותה, משום שיש גם את המחירים אך גם את השירות. חברה כמו חברת ביטוח ישיר, או שלמה חברה לביטוח, מנורה מבטחים ועוד, הן חלק מחברות הביטוח שקהל הלקוחות שלהן נותנים בהן את האמון. כמובן שהאמון ניתן לכל חברת ביטוח, וחשוב תמיד לעשות סקר שוק על מנת שניתן יהיה להשוות את המחירים.

קבל הצעה לביטוח


מחשבון משכנתא

 
סכום ההלוואה
ריבית שנתית %
מספר השנים Years
 
מספר תשלומים
תשלום חודשי

הצעת מחיר לביטוח חיים