ביטוח משכנתא השוואת מחירים השווה ביטוחים
ביטוח משכנתא ביטוח מבנה

רכיב ביטוח המבנה בביטוח המשכנתא

ביטוח במבנהלקיחת משכנתא היא צעד כמעט ובלתי נמנע כיום, למרות הקשיים הגדולים בקבלת משכנתא. מעבר למשכנתא עצמה, אנו צריכים גם לרכוש פוליסת ביטוח משכנתא, הכוללת גם ביטוח חיים וגם ביטוח מבנה. לכל אחד מן הרכיבים הללו יש את הצד שהוא מגבה בהחזר המשכנתא עצמה. רכיב ביטוח החיים שומר על המאפיינים האנושיים של ההחזר, ואילו הרכיב של ביטוח מבנה מגבה את המבנה עצמו, את הנכס שנקנה בכספי המשכנתא. רכיב המבנה הוא מאוד חשוב, שכן יש לשמור על המבנה מכל משמר.

ביטוח מבנה למען המבנה

הרכיב של ביטוח מבנה חייב לכסות את הצד הלא אנושי בהחזר. המבנה עצמו נקנה על ידי המשכנתא והצורך הוא לחיות ולגור בתוך המבנה לאורך כל השנים שבהן המשכנתא עדיין מוחזרת. אנשים רוכשים בתים על מנת שיוכלו להיות שלהם ביום מן הימים, והמטרה שלהם היא להמשיך ולחיות באותו הבית, בלי שיקרה משהו מיוחד. הבעיה היא שלא תמיד ניתן לשמור על הבית, אלא קורים להם דברים שצריכים להפעיל את אותו ביטוח מבנה.

הדברים שמצריכים הפעלת ביטוח מבנה

לכל מבנה יכולים לקרות מספר דברים שהביטוח מכסה. כל אחד מן הדברים הללו צריך להיות מגובה על ידי ביטוח מבנה, אך חשוב לדעת שכל ביטוח מבנה יכול לכסות גם את הגימור כמו חלונות, תריסים וכיוצא בזה, וגם את התשתית, כמו תקרה, מים, חשמל ועוד. בכל מקרה, צריך לדעת מהם התנאים הברורים להפעלת הפוליסה, שכן לכל חברת ביטוח יכולה להיות מדיניות אחרת לגבי הפעלת הפוליסה.

יחי הפרטים הקטנים

ביטוח מבנה יכול להיות מופעל גם כאשר כוחות טבע מפעילים לחצים על הבית, כמו סופות, רעשי אדמה, פגעי מזג אוויר ועוד, וגם הביטוח יכול להיות מופעל כאשר כוחות לא טבעיים, כמו אדם, הורסים את המבנה. מדובר במקרים כמו פריצות וגניבות, הריסות על ידי המון ועוד. הפרטים הקטנים שמופעים בכל פוליסת ביטוח מבנה חייבים להסביר מה קורה בכל אחד מן התסריטים. המטרה היא לתת לכל לקוח את מירב הפרטים לגבי כל אחד מן המקרים שיקרו.

הבחירה בפרמיה הטובה ביותר

סקר שוק בין כל חברות הביטוח יכול לתת את האינדיקציה הטובה ביותר לגבי כל ביטוח מבנה וכל ביטוח משכנתא. חברות הביטוח נמצאות בתחרות מתמדת האחת עם השנייה, וחובה עלינו, הלקוחות, למצוא את העסקה הטובה ביותר עבורנו, בתמורה לשירותים האיכותיים ביותר שיש. חובה עלינו לערוך השוואת מחירים נכונה ומושכלת.

להצעה עבור כריב ביטוח החיים בלבד - הקש כאן!

להצעה עבור רכיב ביטוח המבנה בלבד הקש כאן!

קבל הצעה לביטוח


מחשבון משכנתא

 
סכום ההלוואה
ריבית שנתית %
מספר השנים Years
 
מספר תשלומים
תשלום חודשי

הצעת מחיר לביטוח חיים