ביטוח משכנתא השוואת מחירים השווה ביטוחים
מחשבון משכנתא ריבית קבועה

משכנתא בריבית קבועה

משכנתא בריבית קבועהיש דברים שאי אפשר למנוע אותם, כמו משכנתא. היום שבו אתם מבינים שהתבגרתם לגמרי הוא היום שבו את מבינים כי אין ברירה אלא חייבים לקחת משכנתא בשביל לקנות את הבית שתמיד רציתם. אין לכם את הכסף לקנות בית, ולכן אתם צריכים את עזרת הבנק לשם כך. לקיחת משכנתא היום יכולה להתבצע באמצעות שתי דרכים עיקריות, לקיחת משכנתא בריבית משתנה או משכנתא בריבית קבועה, כאשר לכל אחת מן הדרכים הללו יש את החסרונות שלה ואת היתרונות. כל מה שצריך זה לדעת מתי לוקחים ואיך.

שוק הריביות והכלכלה העולמית

אם אתם מבקשים לקח משכנתא, השאלה היא באיזה מסלול אתם בוחרים. במידה ואתם רוצים לבחור משכנתא בריבית קבועה, אתם יכולים למצוא לעצמכם את המסלול שבו תדעו תמיד כמה אתם מחזירים לבנק, גם את הקרן וגם את הריבית שלה, בניגוד למשכנתא בריבית משתנה, שבה כל שנה או שנתיים, תלוי במנגנון שמפקח על כך, שיכולה לשנות את הסכומים בהתאם לריביות הנהוגות בשוק. יש משכנתא ולכל תקופת החזר יש את ההמלצות לגביה, וכל המלצה צריכה להיבדק על ידיכם בכל מקרה. אין ספק שצריך להבין קצת בכלכלה העולמית ובשוק הריביות המקומי שלנו.

משכנתא בריבית קבועה – זה טוב או לא

כאשר אנו לוקחים משכנתא בריבית קבועה, השאיפה שלנו היא שהריבית תהיה נמוכה ככל האפשר, ואם התקופה היא תקופה של ריביות נמוכות, העניין נראה כסגור. ההמלצה היא תמיד לקחת משכנתא בריבית קבועה כאשר הריביות נמוכות, וכך מצליחים להרוויח יותר. כאשר לוקחים משכנתא בריבית משתנה, הבנקים יכולים להמליץ עליהן משום שהריביות נמוכות, אולם אף אחד לא יכול להבטיח שבתקופה שאחרי, עם עדכון הריביות, הגובה הנמוך יישאר.

לא להתפתות למספרים הנוכחיים

משכנתא בריבית קבועה יכולה להיות טובה להחזרים ארוכי טווח, משום שאז ניתן לחשב את ההחזרים לאורך כל התקופה שבה אתם משועבדים למשכנתא. כאשר המשכנתא היא עם ריבית משתנה, אתם לא יכולים לדעת מה יהיה בתקופה שאחרי, ולכן התוכניות הכספיות יכולות להשתנות בהרף עין. משכנתא בריבית קבועה נותנת ביטחון מסוים, אך חשוב לזכור שיש לקחת את המסלול הזה בעיקר כאשר הריביות נמוכות.

להתייעץ עם איש מקצוע

אתם לא אנשי מקצוע ולא מבינים יותר מדי בענף המשכנתאות, ולכן כדאי מאוד ללכת ולהתייעץ עם איש מקצוע שיסביר מהם היתרונות והחסרונות של כל דרך וכל מהלך. זה העתיד שלכם וחשוב שתתכננו אותו כמו שצריך.

השווה ביטוחי משכנתא וחסוך אלפי שקלים בהחזר השנתי שלך!

קבל הצעה לביטוח


מחשבון משכנתא

 
סכום ההלוואה
ריבית שנתית %
מספר השנים Years
 
מספר תשלומים
תשלום חודשי

הצעת מחיר לביטוח חיים