ביטוח משכנתא השוואת מחירים השווה ביטוחים
ביטוח משכנתא היתרונות בהשוואת מחירים

היתרונות בהשוואת ביטוח משכנתא

היתרונות בהשוואת מחירי ביטוח המשכנתאביום שאנו מחליטים לקחת משכנתא בשביל לרכוש את בית החלומות שלנו, אנו גם צריכים לעשות ביטוח משכנתא, מה שאומר שצריך לשם עוד סכום של כסף בכל חודש על מנת שההחזר של המשכנתא ימשיך כרגיל גם במידה וקורה משהו. השוואת ביטוח משכנתא זהו הכרח שחשוב מאוד לשים שליו את הדגש הנכון ויש את הצורך לדעת כיצד מבצעים את השוואת המחירים ועל מה צריך לשים את הדגש.

השוואת ביטוח משכנתא בתנאי השוק החופשי

אחד היתרונות של השוואת ביטוח משכנתא היא תנאי השוק החופשי בעידן הכלכלי של היום. עד לפני מספר שנים, כאשר לקחנו משכנתא בשביל לקנות בית חדש, הבנק היה מחתים אותנו על מסמך שמכניס גם את ביטוח המשכנתא להחזרים, ולא יכולנו לעשות כלום בנידון. לפני מספר שנים החלה מדיניות של שוק חופשי וכיום אנו יכולים לרכוש פוליסת ביטוח משכנתא היכן שאנו רוצים. השוואת ביטוח משכנתא יכולה, אם כן, להיות בכל חברת ביטוח שמציעה את הפוליסה הזו, ואנו יכולים למצוא את העסקה הטובה ביותר, ואותה לרכוש. הבנק במקרה הזה מיישר קו איתנו ופועל עם חברת הביטוח המדוברת.

החיסכון הוא עצום – לאחר ההשוואה

כמו בכל דבר בחיים, גם בביטוח המשכנתא ענו רוצים וצריכים לחסוך, ואם אנו מבצעים השוואת ביטוח משכנתא בכל מיני חברות ביטוח, אנו יכולים למצוא עסקאות ממש משתלמות לנו, כאשר מדובר בחיסכון של עד עשרות שקלים מדי חודש. הסכומים שאנו משלמים על המשכנתאות הוא עצום, גם הקרן וגם הריבית, ולכן כל שקל נוסף שאנו יכולים לחסוך, חובה עלינו לעשות זאת, ולעשות השוואת ביטוח משכנתא היא המינימום שצריך לעשות על מנת שההוצאות יישארו נמוכות יחסית. כל שקל שאנו חוסכים על ידי השוואת מחירים, יצטבר לסכומים גדולים מאוד, בסופו של דבר.

כך מכירים את השוק יותר טוב

אין מה לעשות, להחזיר משכנתא במשך כל כך הרבה שנים יכול לגרוע שעות שינה, אולם השינה יכולה להיות רגוע יותר ברגע שעורכים השוואת ביטוח משכנתא, משום שאז יודעים כי הסכום הוא הנמוך ביותר שקיים בשוק. אין מה לעשות, להחזיר משכנתא במשך כל כך הרבה שנים יכול לגרוע שעות שינה, אולם השינה יכולה להיות רגוע יותר ברגע שעורכים השוואת ביטוח משכנתא, משום שאז יודעים כי הסכום הוא הנמוך ביותר שקיים בשוק.

הרבה מאוד אנשים לוקחים משכנתא ועל הדרך גם מתפתים לדבריו של הבנקאי, ורוכשים ביטוח משכנתא דרך הבנק עצמו. הדבר הכי קל זה לעשות את הביטוח דרך הבנק, אבל המחיר גבוה יותר. כאשר אנו עורכים השוואת ביטוח משכנתא, אנו בעצם לומדים להכיר את השוק, ומבינים מהם הפרמטרים החשובים לנו בבחירת הפרמיה המשתלמת ביותר. מעבר לחיסכון בכסף, אנו גם מצליחים להבין את השפה הבנקאית והביטוחית.

לישון בשקט – זה גם חשוב

אין מה לעשות, להחזיר משכנתא במשך כל כך הרבה שנים יכול לגרוע שעות שינה, אולם השינה יכולה להיות רגוע יותר ברגע שעורכים השוואת ביטוח משכנתא, משום שאז יודעים כי הסכום הוא הנמוך ביותר שקיים בשוק.

קבל הצעה לביטוח


מחשבון משכנתא

 
סכום ההלוואה
ריבית שנתית %
מספר השנים Years
 
מספר תשלומים
תשלום חודשי

הצעת מחיר לביטוח חיים