ביטוח משכנתא השוואת מחירים השווה ביטוחים
השוואת ביטוחים ביטוח רכב

השוואת ביטוח רכב

ביטוח הרכב המשתלם ביותרכמעט לכל אזרח במדינת ישראל יש רכב, ויש רבים שיש להם גם יותר מרכב אחד. לכל רכב שנמצא במדינת ישראל, על פי חוק, אמור להיות ביטוח חובה, ובנוסף לכך ישנם עוד ביטוחי רכב שניתן לרכוש ולהוסיף את הפוליסה שלהם לנרתיק המסמכים של הרכב. יש הרבה מאוד חברות ביטוח בישראל, וכל אחת מהן מציעה פוליסות ביטוח לרכב שצריך לבחור ביניהן, והשאלה היא כיצד בוחרים את הפוליסה המתאימה. השוואת ביטוח רכב היא מהלך שחשוב מאוד לבצע אותו, משום שזהו מהלך שיכול לקבוע האם נשלם יותר או פחות בכל שנה.

ביטוח חובה – איפה כדאי לעשות

הביטוח הבסיסי שכל רכב צריך לקבל הוא ביטוח חובה. עד לשנת 2004 המדינה היא זו שקבעה את המחיר של ביטוח החובה לרכב, אולם מאז חלה רפורמה מאוד גדולה בענף הביטוחים, וכיום כל חברת ביטוח יכולה לקבוע את התעריף שלה לביטוח חובה. השוואת ביטוח רכב מבחינת הלקוחות היא הדרך שבה אנו מגלים מהו המחיר שמציעה כל חברת ביטוח עבור ביטוח החובה שלה. בסופו של דבר, כל אחד יעשה ביטוח חובה, אולם המחירים ישתנו מעט לפה או לשם. מה שישנה זה גן הביטוחים האחרים.

ביטוח מקיף וצד ג' – גם כן חשוב מאוד

בנוסף לביטוח החובה, יש המלצה מאוד גדולה לרכוש גם פוליסת ביטוח מקיף וצד ג', כך ניתן לכסות במקרה של תאונה גם את הנוסעים ברכב, אך גם את הרכב עצמו וגן את ההוצאות המשפטיות של נפגעי צד שלישי, ואת ההוצאות הרפואיות שלהם. השוואת ביטוח רכב מבחינת ביטוח מקיף וצד ג' יכול להשתלם יותר כאשר רוכשים פוליסות ביטוח ביחד, אך גם רכישת פוליסות ביטוח בצורה נפרדת יכולה להיות אפקטיבית לא פחות.

השוואת ביטוח רכב באינטרנט

האינטרנט הוא כלי שבא לטובתנו כלקוחות פוטנציאליים. אם אנו מחפשים לעשות השוואת ביטוח רכב בצורה אפקטיבית, אנו יכולים להיכנס אל אחד מאתרי האינטרנט שמציעים עזרה בביצוע השוואת ביטוח רכב ודרך האתר אנו יכולים לשלוח בקשה להצעת מחיר מכמה חברות שונות, ובמקום להתקשר לכל חברה ולדבר עם הנציג שלה, אנו יכולים לקבל דרך האינטרנט מגוון הצעות מחיר, ולדבר עם החברה שנראית לנו הכי הרבה.

השוואת ביטוח רכב – ישיר או לא

יש תמיד ויכוח האם כדאי לעשות ביטוח ישיר או דרך סוכן, והדבר אכן משפיע על המחיר. אך לכל מהלך יש את היתרונות והחסרונות שלו, ולא מדובר אך ורק בכסף, אלא גם ביחס שונה שמקבלים מכל גוף. לכל דבר יש מחיר.

הצעה לביטוח רכב


מחשבון משכנתא

 
סכום ההלוואה
ריבית שנתית %
מספר השנים Years
 
מספר תשלומים
תשלום חודשי

הצעת מחיר לביטוח חיים