ביטוח משכנתא השוואת מחירים השווה ביטוחים
חברות ביטוח חברת ביטוח איילון

חברת ביטוח איילון

איילון חברה לביטוחיש בשוק חברות הביטוח בישראל חברות רבות, כאשר כל אחת מהן מציעה את מגוון המוצרים והשירותים שהיא יכלה להציע, ואנו צריכים לבחור בין כל החברות בזו הטובה ביותר לנו. צריך לומר כי למצוא חברת ביטוח טובה זהו עניין שיש להתמיד בו ולהמשיך לחפש עד לרגע שבו נמצאת החברה הזו, שניתן יהיה לרכוש את פוליסות הביטוח השונות דרכה. חברת ביטוח איילון היא מחברות הביטוח הבולטות ביותר בשוק, ומדובר בחברה משפחתית עם ותק של 80 שנה בתחום הביטוח.

היווסדה של חברת ביטוח איילון

חברת ביטוח איילון נוסדה לקראת סוף שנת 1976 ע"י שלמה זלמן רחמני, הבעלים של חברת שלמה רחמני ובניו בע"מ, ולאחר ההתמזגות עם חברת הביטוח הזרה ניו זילנד קמה לה חברת הביטוח החדשה, כאשר לאחר כעשור מכרה חברת ניו זילנד את אחוזיה בחברה למר שמעון רחמני, ומאז החברה פעילה. החברה מתמחה בעיקר בביטוחים קבלניים, הנדסה וכיוצא בזה. חברת ביטוח איילון היא מהחברות הבולטות ביותר בשוק גם לאור התמחותה בתחומים הללו וגם לאור הוותק העצום שיש לבעלים שלה, ולאחר מכן גם לאנשי המקצוע הרבים שלה.

המשפחתיות כערך עליון

כאשר אנו מחפשים חברת ביטוח, השאיפה שלנו היא שנרגיש כמו משפחה. לא תמיד אנו רוצים לעשות עסקים, לא כשותפים לעסק ולא כלקוחות. אחד הדברים הייחודיים לחברת ביטוח כמו חברת ביטוח איילון היא המשפחתיות. מדובר בחברה שהוקמה על ידי משפחת רחמני ועד היום מנוהלת על ידי אנשים שמאמינים בערכים הללו. החברה התחילה את דרכה כסוכנות ביטוח משפחתית, והשאיפה היא לתת ללקוחות את הדגשים הייחודיים בנושא.

הבורסה היא חלק מן המשחק

בשנת 1987 הונפקה חברת ביטוח איילון בבורסה, וכיום מר שמעון רחמני הוא הבעלים של 100% מן החברה. מדובר בחברה שמרוויחה מדי שנה את הסכומים שמשאירם אותה כחברה מובילה מאוד בתחום הביטוח בישראל, ואף הבניין החדש שנחנך לפני שנים לא רבות בת"א – רמת גן, מעיד על התרחבות של החברה. חברת ביטוח איילון פועלת בחמישה משרדי אזורים עיקריים ופועלת כיום באמצעות מעל ל-600 עובדים סה"כ, שמעניקים את השירות הטוב ביותר ללקוחות.

השוואת המחירים בהתאם לרוח השוק

למרות הכל, אנו צריכים לדעת לאן נושבת הרוח הפיננסית. לכל חברת ביטוח יש מדיניות ותעריפים לגבי הפוליסות השונות שלה, וכל חברת ביטוח מעידה על עצמה כי היא מספקת את השירות הטוב ביותר במחירים האטרקטיביים ביותר. כך ניתן לראות שגם חברת ביטוח איילון בהחלט מציבה רף גבוה לשאר החברות.

קבל הצעות לביטוח מבנה - ללא התחייבות!

השווה מחירי ביטוחים כעת!

קבל הצעה לביטוח


מחשבון משכנתא

 
סכום ההלוואה
ריבית שנתית %
מספר השנים Years
 
מספר תשלומים
תשלום חודשי

הצעת מחיר לביטוח חיים