ביטוח משכנתא השוואת מחירים השווה ביטוחים
ביטוח דירה דירה שכורה

ביטוח דירה שכורה

ביטוח דירה שכורהלא כולנו גרים בדירות שנמצאות בבעלותנו, אלא רבים חיים את חייהם בדירה שכורה. חלק איתנו עדיין סטודנטים ששוכרים את הדירה שלנו על מנת שנוכל להגיע בכל יום אל האוניברסיטה ואחרים גרים בדירות שכורות משום שהרבה יותר נוח לשלם שכירות ולא להיות תלויים בהחזרי המשכנתא, עם או בלי ילדים. כאשר מדברים איתנו על ביטוח דירה שכורה אנחנו לא כל כך מבינים למה צריך את זה, שהרי הדירה היא לא שלנו, אבל כן יכול להיווצר מצב שעדיף יהיה לבטח את הדירה בכל מקרה ועל כל מקרה, שלא יבוא.

ביטוח דירה שכורה והתכולה שלה

כאשר אנו עוברים לדירה שכורה, אנו יודעים שעברנו לדירה טובה ותקינה, ללא כל בעיות, ואם יש בעיות מיוחדות, בעל הדירה צריך ליידע אותנו לגבי זה. כאשר אנו נכנסים לדירה, אנחנו נכנסים עם ציוד וחפצים, שצריך לשמור עליהם, ואם קורה מקרה וגנב פורץ פנימה באחד הלילות על מנת שיוכל לגנוב את החפצים שלנו, ואף מצליח בכך, מה שיכול להמתיק את הגלולה המרה הוא ביטוח דירה שכורה, לגבי התכולה לפחות.

ביטוח דירה שכורה גם למבנה עצמו

האחריות על פגיעה בדירה יכולה להיות גם באשמתנו כשוכרים. יכול להיווצר מצב שבו אנו, בלי כוונה, מזיקים לדירה, על ידי הפעלת מכשיר חשמלי מסוכן, או שוכחים מכשיר חשמלי אחר לאורך זמן וזה מתחיל להישרף וכל דוגמא רשלנית אחרת תוכל להיות כאן לעזר. במקרה שכזה, ביטוח דירה שכורה יכול להיות לטובתנו, משום שאם מגיעה לכיווננו תביעה לגבי פיצויים, בין אם על ידי בעל הבית או על ידי חברת הביטוח שמבטחת את הבית מטעמו, נוכל להתמודד עם התביעה הזו על ידי הפעלת הפוליסה של ביטוח דירה שכורה.

לקחת את האחריות מלכתחילה

הכניסה לדירה שכורה לא מוריד מאיתנו את האחריות לכל הנעשה בדירה. אם מדובר במשהו שמבוסס על תשתית לא טובה של הדירה עצמה, אז האחריות היא על בעל הדירה, אך גם לנו יכולה להיות אחריות בנעשה, ולכן חשוב מאוד לדעת שיש לנו ביטוח דירה שכורה על מנת שנוכל לישון בשקט בלי דאגות.

לוודא שהחוזה מקיף את הכל

לפני החתמה על החוזה, כדאי מאוד לוודא שהסעיפים השונים מופיעים בו מעידים על הרצון להשיג פוליסת ביטוח דירה שכורה, לטובת הכלל. כשוכרים יש לנו את הזכות לבקש זאת, על מנת שנוכל לוודא שהאחריות תיפול עלינו רק ברגע שמוכח כי אנו האחראים, וגם אז שחברת הביטוח שלנו תפעיל את הפוליסה.

קבל הצעה לביטוח


מחשבון משכנתא

 
סכום ההלוואה
ריבית שנתית %
מספר השנים Years
 
מספר תשלומים
תשלום חודשי

הצעת מחיר לביטוח חיים