ביטוח משכנתא השוואת מחירים השווה ביטוחים
ביטוח דירה למשכנתא

ביטוח דירה למשכנתא

ביטוח דירה למשכנתאאם אתם רוצים לקנות היום דירה, כל מה שאתם צריכים לעשות זה ללכת אל הבנק שממנו אתם רוצים ללוות את הכסף, ולעשות זאת. המונח שכולם מכירים הוא משכנתא, ואין זוגות צעירים שלא מכירים את המונח הזה. כאשר אתם רוצים לקחת משכנתא, אתם מחויבים גם מבחינת הבנק לבטח את המשכנתא, מעין ערבות כזו שהבנק יידע כי המשכנתא תחזור אליו, כל סכום הקרן ואף הריבית הנלווית לה. ביטוח דירה למשכנתא הוא חלק מביטוח המשכנתא, משום שהחלק השני הוא גם ביטוח חיים, וזה מכסה עוד חלק מן האחריות שלכם להחזיר את כל ההלוואה במלואה.

מה התפקיד של ביטוח דירה למשכנתא

ביטוח דירה למשכנתא בעצם מוודא שאם בדירה נפגעת, בכל צורה שהיא, החזר המשכנתא לא ייצא מן הכיס שלכם לריק. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לוודא מה כוללת פוליסת הביטוח של המשכנתא שלכם, ומהם תנאי ההפעלה של הפוליסה מבחינת אותו ביטוח דירה למשכנתא. במידה וקורה משהו למבנה, שמונע מכם להמשיך ולגור בדירה הזו, המשכנתא הופכת להיות חסרת תועלת, משום שהתשלום הוא עבור דירה שגרים בה, ולא עבור איי חורבות.

למצוא פוליסה טובה של ביטוח דירה למשכנתא

ימכיוון שאתם לא חייבים לרכוש את פוליסת הביטוח דרך הבנק, כל מה שאתם צריכים לעשות זה למצוא את חברת הביטוח שתספק את הפוליסה הטובה ביותר עבורכם. כאשר אתם רוצים לעשות זאת, כלומר לקחת את המשכנתא, אתם צריכים כבר לחפש את הפוליסות הטובות, והשוואת מחירים היא אחד הכלים הטו ביותר למציאת ביטוח דירה למשכנתא. ביטוח משכנתא אפשר למצוא בכל חברת ביטוח שמציעה את הפוליסה, אבל הסעיפים שכלולים בה חשובים מאוד.

האינטרנט לטובת הלקוח

היום אפשר למצוא ביטוח דירה למשכנתא בכל סוכנות לביטוח, אך האינטרנט מגיע לעזרתנו גם מן הבחינה הזו. יש מגוון אתרים ברשת שיכולים לעזור לכם למצוא את המחיר הטוב ביותר של עסקת הביטוח. כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס אל אחד האתרים הללו, להקליד את הבקשה ולקבל תוך זמן קצר מאוד מספר הצעות מחיר ממספר חברות ביטוח.

להתייעץ עם איש מקצוע

אנשי מקצוע יכולים מאוד לעזור. אתם לא בהכרח מכירים את כל נושא המשכנתאות את החלקים השונים של ביטוחי המשכנתא, ולכן כדאי מאוד להיפגש עם איש מקצוע מתחום ביטוחי המשכנתא ולקבל את כל המידע הדרוש לכך. המחשבה צריכה להיות בסופו של דבר לטובתכם, מאחר ומשכנתא זה לשנים רבות קדימה.

קבל הצעה לביטוח


מחשבון משכנתא

 
סכום ההלוואה
ריבית שנתית %
מספר השנים Years
 
מספר תשלומים
תשלום חודשי

הצעת מחיר לביטוח חיים