ביטוח משכנתא השוואת מחירים השווה ביטוחים
ביטוח דירה ביטוח תכולה

ביטוח תכולה לדירה

ביטוח תכולת דירהלכל אחד מאיתנו בבית שלו, או בדירה שלו, יש חפצים רבים שמשמשים אותו לכל דבר ועניין. בדירה שלנו יש לנו רהיטים כמו ספות וכורסאות, שולחנות וכיסאות, כמו גם מכשירי חשמל כמו מקרר, תנור, מחשב, מיקרוגל ובל נשכח גם חפצים יקרי ערך כמו תכשיטים וכיוצא בזה. כל הדברים הללו יקרים לנו מאוד, והמחשבה היא כיצד ניתן לוודא שאנו שומרים החפצים והציוד שלנו. קודם כל להתקין מערכת הגנה לדירה, אך מעבר לכך, חשוב גם לעשות ביטוח תכולה לדירה. הביטוח הזה אמור לכסות במקרה שיש בעיה.

התסריט הגרוע ביותר

יכול להיווצר מצב שבו התכולה של הדירה שלנו נפגעת בצורה כזו או אחרת, ובמקרים שכאלה, דבר טוב הוא שיש לנו ביטוח תכולה לדירה. למי שאין ביטוח תכולה לדירה יכול לסיים את המצב הבעייתי עם לא מעט עוגמת נפש ותסכול גדול מאוד, כאשר במצב של ביטוח תכולה קיים ומופעל, מומתקת לה הגלולה המרה במעט, והנזק הכלכלי לפחות, לא משפיע יותר מדי על החיים.

במקרה של גניבה מן הדירה

אחד הכיסויים של ביטוח תכולה לדירה הוא במקרה והחפצים נגנבים בישראל יש תופעת פריצות לדירות וגניבה בכל לילה, ואנשים רבים מבקשים לעצמם את השקט הזה. מעבר לפחד מפני הפריצה, יש פחד של גניבת ציוד, ופוליסת ביטוח תכולה לדירה יכולה להשקיט את המחשבה, בידיעה שחברת הביטוח תפצה כל מי שפרצו לו לבית וגנבו לו ציוד יקר ערך. שמאי מטען החברה יגיע עם רכישת הפוליסה ויאמוד את החפצים המבוטחים.

נזק גדול יותר גם יכול להיגרם

לפעמים גניבה היא הדבר הפשוט יותר, משום שחפצים גנובים עוד ניתן למצוא. ביטוח תכולה לדירה גם מכסה מקרים של נזק בלתי הפיך לחפים עצמם, כמו שריפה או הצפה ושיטפון. יכול להיווצר מצב שבו הדירה עולה באש, מסיבה כזו או אחרת, וחדרים שלמים נשרפים על התכולה שלהם, ואי אפשר להחזיר את הדברים לקדמותם. במקרים שכאלה אין ברירה אלא להפעיל את הביטוח ולקוות שכל הכסף שאמור לחזור אלינו על סמך תעריף הפוליסה יחזור במלואו.

צריך לבדוק את תנאי הפוליסה בטרם החתימה

כאשר אנו רוכשים ביטוח תכולה לדירה, חשוב שנבדוק מה כוללת הפוליסה. כל סעיף בפוליסה יכול לכלול חפצים, או יכול להוציא מכלל רלוונטיות סיבות לנזקים. לכן חשוב מאוד לדעת שהפוליסה מכסה את כל מה שאנו צריכים שתכסה. אם יש צורך, אז גם סקר שוק ואפילו השוואת מחירים יכולים לעזור לנו.

קבל הצעה לביטוח


מחשבון משכנתא

 
סכום ההלוואה
ריבית שנתית %
מספר השנים Years
 
מספר תשלומים
תשלום חודשי

הצעת מחיר לביטוח חיים